Ons team

Dolf Gransier

Joyce Gransier

Max Bonte
Dolf Gransier Joyce Gransier  Max Bonte 
 Directeur Administratief medewerkster    Bedrijfsleider 
 dolf@gransier.nl joyce@gransier.nl  max@gransier.nl 
     

Marco Janssen 

Alain Sijstermans   Marthijn Fecunda
 Marco Janssen  Alain Sijstermans Marthijn Fecunda 
Verkoop en marketing Inkoop Klantenservice 
marco@gransier.nl alain@gransier.nl marthijn@gransier.nl 
     

Joost Brink 

Rodger Gorissen 

Youri Kusters

Joost Brink Rodger Gorissen Youri Kusters
Accountmanager Accountmanager Accountmanager
joost@gransier.nl  rodger@gransier.nl  youri@gransier.nl
+31 (0)6-15964916   +31 (0)638757235 +31 (0)621310604
     

Ramon Korver

Michel Bron Patrick Fricke
 Ramon Korver Michel Bron Patrick Fricke
Accountmanager Accountmanager Freelance logistiek medewerker
    Specialisme: stadsfietsen en e-bikes 
ramon@gransier.nl michel@gransier.nl patrick@gransier.nl
+31 (0)6-41623760 +31 (0)6-11472181  
     

Robert Bootz

Niels Kippersluis Guus Weerts
Robert Bootz Niels Kippersluis Guus Weerts
Logistiek medewerker Logistiek medewerker Magazijn, service en garantie
 Specialisme: sportieve fietsen Specialisme: aanspreekpunt pakketzendingen Specialisme: brommers/oldtimers
robert@gransier.nl niels@gransier.nl guus@gransier.nl
     
 Lorenzo Schrijver

Jop van Hoof 

Marvin Mettbach 
 Lorenzo Schrijvers
Jop van Hoof Marvin Mettbach
Logistiek medewerker Logistiek medewerker Logistiek medewerker
     
Bjorn Klekers Lud Starmans Tom Gransier
Bjorn Klekers Lud Starmans Tom Gransier
Logistiek medewerker Wielenvlechter Logistiek medewerker
     

Gilles Moreau 

Stagiaires   Luca
Gilles Moreau  Stagiaires van diverse opleidingen  Luca
Accountmanager Frankrijk   Sales, logistiek en ICT Floor manager
                                                                   Specialisme: slapen