Ons team

Dolf Gransier

Joyce Gransier

Max Bonte
Dolf Gransier Joyce Gransier  Max Bonte 
 Directeur Administratief medewerkster    Bedrijfsleider 
 dolf@gransier.nl joyce@gransier.nl  max@gransier.nl 
     

Marco Janssen 

Alain Sijstermans   Marthijn Fecunda
 Marco Janssen  Alain Sijstermans Marthijn Fecunda 
Verkoop en marketing Inkoop Klantenservice 
marco@gransier.nl alain@gransier.nl marthijn@gransier.nl 
     

Joost Brink 

 Jeanine Grooten

Youri Kusters

Joost Brink Jeanine Grooten  Youri Kusters
Accountmanager Klantenservice  Accountmanager
joost@gransier.nl  jeanine@gransier.nl  youri@gransier.nl
+31 (0)6-15964916    +31 (0)621310604
     

Ramon Korver

Michel Bron Joeri de Waal 
 Ramon Korver Michel Bron Joeri de Waal
Accountmanager Accountmanager Accountmanager 
     
ramon@gransier.nl michel@gransier.nl joeri@gransier.nl 
+31 (0)6-41623760 +31 (0)6-11472181  +31 (0)38757235
     

Robert Bootz

Niels Kippersluis Patrick Fricke
Robert Bootz Niels Kippersluis Patrick Fricke
Logistiek medewerker Logistiek medewerker Freelance logistiek medewerker
 Specialisme: sportieve fietsen Specialisme: aanspreekpunt pakketzendingen  Specialisme: stadsfietsen en e-bikes 
robert@gransier.nl niels@gransier.nl  patrick@gransier.nl
     
 Lorenzo Schrijver

Jop van Hoof 

Faustino Jong-loy 
 Lorenzo Schrijvers
Jop van Hoof Julian Welman
Logistiek medewerker Logistiek medewerker Logistiek medewerker
     
 Jeanine Grooten Farichmed Then Mejia Tom Gransier
 Rik Winkens  Jaimy  Tom Gransier
Logistiek medewerker Logistiek medewerker Logistiek medewerker
     
Koen Kel  Lud Starmans Gilles Moreau
Koen Kel Lud Starmans Gilles Moreau
Logistiek medewerker Wielenvlechter Accountmanager Frankrijk
     
Luca   Stagiaires  
Luca   Stagiaires van diverse opleidingen  
 Floor manager Sales, logistiek en ICT    
                     Specialisme: slapen