Ons team

Dolf Gransier

Joyce Gransier

Max Bonte
Dolf Gransier Joyce Gransier  Max Bonte 
 Directeur Administratief medewerkster    Bedrijfsleider 
 dolf@gransier.nl joyce@gransier.nl  max@gransier.nl 
     

Marco Janssen 

Alain Sijstermans   Marthijn Fecunda
 Marco Janssen  Alain Sijstermans Marthijn Fecunda 
Verkoop en marketing Inkoop Klantenservice 
marco@gransier.nl alain@gransier.nl marthijn@gransier.nl 
     

Joost Brink 

 Jeanine Grooten

Youri Kusters

Joost Brink Jeanine Grooten  Youri Kusters
Accountmanager Klantenservice  Accountmanager
joost@gransier.nl  jeanine@gransier.nl  youri@gransier.nl
+31 (0)6-15964916    +31 (0)621310604
     

Ramon Korver

Michel Bron Tom Gransier 
 Ramon Korver Michel Bron Tom Gransier 
Accountmanager Accountmanager All-round medewerker 
     
ramon@gransier.nl michel@gransier.nl  
+31 (0)6-41623760 +31 (0)6-11472181  
     

Robert Bootz

Niels Kippersluis Patrick Fricke
Robert Bootz Niels Kippersluis Patrick Fricke
Logistiek medewerker Logistiek medewerker Freelance logistiek medewerker
 Specialisme: sportieve fietsen Specialisme: aanspreekpunt pakketzendingen  Specialisme: stadsfietsen en e-bikes 
robert@gransier.nl niels@gransier.nl  patrick@gransier.nl
     
 Lorenzo Schrijver

Jop van Hoof 

Julian Welman 
 Lorenzo Schrijvers
Jop van Hoof Julian Welman
Logistiek medewerker Logistiek medewerker Logistiek medewerker
     
 Rik Winkens Jaimy Toet Max Heynsdijk 
 Rik Winkens  Jaimy Toet Max Heynsdijk
Logistiek medewerker Logistiek medewerker Logistiek medewerker 
     
Koen Kel  Lud Starmans Gilles Moreau
Koen Kel Lud Starmans Gilles Moreau
Logistiek medewerker Wielenvlechter Accountmanager Frankrijk
     
 Stan Gaastra Marvin Mettbach Tim van Teeffelen
 Stan Gaastra Marvin Mettbach Tim van Teeffelen
 Logistiek medewerker Logistiek medewerker Logistiek medewerker 
     
   Stagiaires Luca 
  Stagiaires van diverse opleidingen  Luca 
   Sales en logistiek  Floor manager