Ons team

Dolf Gransier

Joyce Gransier

Max Bonte
Dolf Gransier Joyce Gransier  Max Bonte 
 Directeur Administratief medewerkster    Bedrijfsleider 
 dolf@gransier.nl joyce@gransier.nl  max@gransier.nl 
     

Marco Janssen 

Alain Sijstermans   Marthijn Fecunda
 Marco Janssen  Alain Sijstermans Marthijn Fecunda 
Verkoop en marketing Inkoop Klantenservice 
marco@gransier.nl alain@gransier.nl marthijn@gransier.nl 
     

Joost Brink 

Rodger Gorissen 

Youri Kusters

Joost Brink Rodger Gorissen Youri Kusters
Accountmanager Accountmanager Accountmanager
joost@gransier.nl  rodger@gransier.nl  youri@gransier.nl
+31 (0)6-15964916   +31 (0)638757235 +31 (0)621310604
     

Ramon Korver

Michel Bron Patrick Fricke
 Ramon Korver Michel Bron Patrick Fricke
Accountmanager Accountmanager Freelance logistiek medewerker
    Specialisme: stadsfietsen en e-bikes 
ramon@gransier.nl michel@gransier.nl patrick@gransier.nl
+31 (0)6-41623760 +31 (0)6-11472181  
     

Robert Bootz

Niels Kippersluis Faustino Jong-loy
Robert Bootz Niels Kippersluis Julian Welman
Logistiek medewerker Logistiek medewerker Logistiek medewerker
 Specialisme: sportieve fietsen Specialisme: aanspreekpunt pakketzendingen  
robert@gransier.nl niels@gransier.nl  
     
 Lorenzo Schrijver

Jop van Hoof 

Farichmed Then Mejia 
 Lorenzo Schrijvers
Jop van Hoof Farichmed Then Mejia
Logistiek medewerker Logistiek medewerker Logistiek medewerker
     
 Faustino Jong-loy Lud Starmans Tom Gransier
 Faustino Jong-Loy Lud Starmans Tom Gransier
 Logistiek medewerker Wielenvlechter Logistiek medewerker
     
Raymond du Chatinier Gilles Moreau  Stagiaires
Raymond du Chatinier Gilles Moreau Stagiaires van diverse opleidingen 
Logistiek medewerker Accountmanager Frankrijk Sales, logistiek en ICT
     

 

  Luca 
     Luca 
     Floor manager 
                                                                   Specialisme: slapen