Ons team

Dolf Gransier

Joyce Gransier

Max Bonte
Dolf Gransier Joyce Gransier  Max Bonte 
 Directeur Administratief medewerkster    Bedrijfsleider 
 dolf@gransier.nl joyce@gransier.nl  max@gransier.nl 
     

Marco Janssen 

Alain Sijstermans   Marthijn Fecunda
 Marco Janssen  Alain Sijstermans Marthijn Fecunda 
Verkoop en marketing Inkoop Klantenservice 
marco@gransier.nl alain@gransier.nl marthijn@gransier.nl 
     

Joost Brink 

Luca Wöllner 

Youri Kusters

Joost Brink Luca Wõllner Youri Kusters
Accountmanager Klantenservice  Accountmanager
joost@gransier.nl luca@gransier.nl  youri@gransier.nl
+31 (0)6-15964916    +31 (0)621310604
     

Ramon Korver

Michel Bron Tom Gransier 
 Ramon Korver Michel Bron Tom Gransier 
Accountmanager Accountmanager All-round medewerker 
     
ramon@gransier.nl michel@gransier.nl  
+31 (0)6-41623760 +31 (0)6-11472181  
     

Robert Bootz

Niels Kippersluis Patrick Fricke
Robert Bootz Niels Kippersluis Patrick Fricke
Logistiek medewerker Logistiek supervisor Freelance logistiek medewerker
 Specialisme: sportieve fietsen Specialisme: aanspreekpunt pakketzendingen  Specialisme: stadsfietsen en e-bikes 
robert@gransier.nl niels@gransier.nl  patrick@gransier.nl
     
 Lorenzo Schrijver

Jop van Hoof 

Julian Welman 
 Lorenzo Schrijvers
Jop van Hoof Julian Welman
Logistiek medewerker Logistiek medewerker Logistiek medewerker
     
 Guus Caris Jaimy Toet Max Heynsdijk 
 Guus Caris  Jaimy Toet Max Heynsdijk
Logistiek medewerker Logistiek medewerker Logistiek medewerker 
     
Koen Kel  Lud Starmans Gilles Moreau
Koen Kel Lud Starmans Gilles Moreau
Logistiek medewerker Wielenvlechter Accountmanager Frankrijk
     
 Arda Marvin Mettbach Tim van Teeffelen
 Arda Güneysu Marvin Mettbach Tim van Teeffelen
Logistiek medewerker Retour medewerker Logistiek medewerker 
     
 Julius van Ulsen Seb Zalm  Faysel Koch 
 Julius van Ulsen Seb Zalm Faysel Koch
Logistiek medewerker Logistiek medewerker Logistiek medewerker
Dani Schmitz
Dani Schmitz
Logistiek medewerker    
Stagiaires Luca
Stagiaires van diverse opleidingen  Luca
Sales en logistiek Floor manager